Patek Philippe kolekcijos atidedamos kitiems metams

Jeigu tai įvyktų bet kuriais kitais metais ir Patek Philippe kolekcijos būtų nukeltos kitiems metams, industriją ištiktų šokas. Šiemet – tai ne tokia ir šokiruojanti mintis.

Kontekstas

Naujų produktų pristatymas nukeliamas į 2021 metus. Praeitą savaitę gamintojas tokiomis naujienomis pasidalino su juos atstovaujančiais pardavėjais. Ši žinia buvo sutikta be didesnės nuostabos – visi supranta globalią situaciją dėl koronaviruso pandemijos grėsmės. Sklinda gandai, kad taip pat planuoja pasielgti ir Rolex.

Baselworld paroda nukeliama į 2021 metus. Patek Philippe gamyklos veikia minimaliu režimu nenustatytam laikui, biurai visiškai uždaryti, kaip ir beveik visų pardavėjų salonai. Laikrodžių distribucija veikia, tačiau su maksimaliomis saugumo priemonėmis ir ne didžiausiu pajėgumu. Esant šioms aplinkybėms padidintos veiklos apimtys ir pristatytos Patek Philippe kolekcijos tik apsunkintų situacijos valdymą.

Tai reiškia, kad autorizuoti partneriai neprivalės leisti didelių sumų ir  pirkti naujųjų kolekcijų. Žinoma, ši žinia dar nėra oficiali ir nei vienas iš naujienomis pasidalinusių pardavėjų nenorėjo atskleisti savo tapatybės. Patek Philippe apie nukėlimą  oficialiai nieko neskelbė. Vienas iš pardavėjų užsiminė, kad tai – dar vienas puikaus Patek Philippe elgesio su oficialiais atstovais pavyzdys. Gamintojas prailgino atsiskaitymo terminus ir sumažino privalomus pinigų srautus.

Metai be naujų laikrodžių

Metai be naujų laikrodžių gali būti ne tokie dramatiški kaip atrodo. Per neseniai vykusį pokalbį su WatchPro, Hublot vadovas Ricardo Guadalupe užsiminė, kad nauji laikrodžiai  tipiškai sudaro apie 15% metinių pardavimų.

Vis dėlto jie yra svarbūs, nes naujos kolekcijos sukuria susidomėjimą ir jaudulį tarp pardavėjų bei pirkėjų. Žinoma, dabar svarbiausia visuomenės sveikata ir finansinė gerovė. Sprendimas atidėti pristatymus yra palankus tiek Patek Philippe, tiek kitiems gamintojams.

Iš kitos pusės, svarbiausiems žaidėjams (Patek Philippe, Audemars Piguet, Rolex ir tt.), kurie dažniausiai turi ilgas naujų modelių laukiančiųjų eiles, naujų kolekcijų kūrimo atidėjimas leidžia kiek lengviau atsikvėpti. Firmos galės skirti resursus geriausiai parduodamų modelių gamybai. Geriausiai parduodami modeliai labai padėtų kompanijų atstovams. Smarkiai pakiltų ne tik pardavimai, bet ir perkančiųjų nuotaikos, o legendinės metinės eilės nebūtų tokios baisios.

Šaltinis: Watchpro

Apie praeitų metų gamintojų ekonominius rezultatus rašiau čia.

Parašykite atsiliepimą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas.