BENDRA INFORMACIJA APIE GARANTIJĄ:

Kieklaiko el. parduotuvėje pirktos prekės yra su 24 mėnesių garantija, kuri galioja nuo pardavimo datos. Garantija galioja, jei pateikiama pilnai užpildyta garantijos kortelė, gaunama perkant prekę. Nemokamas garantinis remontas atliekamas tiems gedimams, kurie galėjo atsirasti dėl gamyklinio broko. Pinigai grąžinami arba prekė pakeičiama į kitą, jei laikrodis yra nepataisomas.

GARANTIJA NETAIKOMA:

Garantija netaikoma laikrodžio baterijai, korpusui, apyrankei ir karūnėlei. Taip pat, jei laikrodis sugedo pažeidus jį mechaniškai, t.y. sudužo, įlinko, susibraižė. Jei laikrodis buvo prieš tai remontuojamas ne Kieklaiko ar partnerių servisuose, garantija nėra netaikoma.

BATERIJOS KEITIMAS LAIKRODŽIUI:

Jei kvarcinis laikrodis (su baterija) sustojo dar nepasibaigus garantiniam terminui, informuokite mus el. paštu info@kieklaiko.lt ir mes išspręsime susidariusią problemą. DĖMESIO: primename, kad pakeitus laikrodį ne mūsų ar mūsų partnerių servise, garantija laikrodžiui nebegalioja.

PAPILDOMA INFORMACIJA:

Informuojame, kad laikrodžių korpusų, apyrankių bei užsegimų padengimai yra jautrūs cheminiams pažeidimams, kurie gali atsirasti dėl užpurkštų kosmetikos priemonių, rūgšties likučių, skalbimo priemonių, oksidacijos.