Watches & Wonders 2021 laikrodžių paroda – ir internetu, ir fiziškai

Pradėta kaip šventė, turėjusi sujungti visas Baselworld palikusias kompanijas, Watches & Wonders 2020 m. buvo atšaukta ir įvyko kaip virtuali paroda. Šiais metais renginys sugrįžta ir virtualiai, ir fiziškai – su dar didesne dalyvių grupe.

Kontekstas

Watches & Wonders 2021 laikrodžių paroda virtualiai vyks balandžio 7-13 dienomis, šventėje savo produktus pristatys 38 gamintojai. Dalyvaus visos pagrindinės industrijos grupės bei kompanijos. Pasirodyti ruošiasi visos Richemont grupės narės (A. Lange & Söhne, Cartier, Vacheron Constantin ir kt.), taip pat – LVMH (Tag Heuer, Hublot, Zenith). Smagu, kad prie didžiųjų konglomeratų prisidės ir nepriklausomos manufaktūros. Į šių metų W&W taip pat atkeliauja ir du Ženevos gigantai – Rolex bei Tudor ir Patek Philippe.

Virtuali paroda (visai kaip ir tradicinės parodos anksčiau) bus atvira atstovams, prekybininkams, žurnalistams ir tam tikriems gamintojų klientams.

Laikrodžių-paroda-2021

Watches & Wonders 2021 paroda vyks virtualiai ir fiziškai (Šaltinis: WatchesbySjx)


Ne tik virtualiai

Kinija kelia problemas, tačiau kartu ji smarkiai remia prabangių laikrodžių sektorių. Šalis, kurioje socialinis ir ekonominis gyvenimas didžiąja dalimi grįžo į normalų gyvenimą, Watches & Wonders 2021 laikrodžių paroda vyks fiziškai Šanchajuje kelios dienos po virtualios parodos. Čia pasirodys 15 kompanijų – pagrindinę grupę sudarys Richemont narės, taip pat – Tudor bei Rolex. Industrija pasiilgo tikro bendravimo – čia lankytojai pirmieji gyvai pamatys pristatytus laikrodžius.

Šanchajaus paroda yra įrodymas, kad Kinijos klientai yra gyvybiškai svarbus balastas po 2020 metų audrų ir stabiliai mažėjančių eksporto skaičių. Visai neseniai Šveicarijos laikrodžių industrijos federacija išleido praėjusių metų statistikas bei skaičius, apie kuriuos daugiau rašiau šiame tekste.

Taip, kaip ir praeitais metais, šiemet virtualioje parodoje klientai ir prekybininkai galės įsigyti naujai iškeptus laikrodžius. Nekantriai laukiame naujienų, o iki tol – daugiau informacijos rasite watchesandwonders.com

Parašykite atsiliepimą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas.