Swatch sveikina Mickey Mouse su 90 gimtadieniu!

Norėdami paminėti gražų ikoninio filmuko herojaus gimtadienį, Swatch ir britų menininkas suvienijo jėgas.

Idėja

Swatch laikrodžių gamintojai dažnai pasikviečia žymius žmones prisidėti prie laikrodžių dizaino. Nuo pat įmonės įkūrimo 1980 metais įvairios meno, sporto, kūrybingos garsenybės kūrė riboto leidimo laikrodžius paminėti tam tikras progas ar išreikšti idėjas. Šįkart susitiko dvi skirtingos personos – peliukas Mickey bei žymus britų skuptorius, tapytojas, instaliacijų kūrėjas Damien Hirst.

swatch-mickey

Abu Mickey Mouse laikrodžio variantai (Šaltinis: Hodinkee)


Sukurti du laikrodžiai, kurių centre Mickey Mouse’o figūra – vienas, konservatyvus, su peliuko figūros interpretacija, kitas – ryškus, su atspindinčiu ciferblatu bei filmukų veikėjo spalvos motyvais. Abu laikrodžiai be abejonės ryškūs, tokie, kokie turėtų būti Swatch meno kolekcijoje.

Laikrodžiai pasirodė prekyboje lapkričio 18, peliuko 90-tojo gimtadienio dieną ir buvo parduodami tik 24 valandas. Juodu ciferblatu laikrodžio pagaminta tik 1999 vienetai, atspindinčiu ciferblatu – 19 999 vienetai. Nors  para atrodo trumpas laiko tarpas, Spot Mickey ir Mirror Spot Mickey buvo išpirkti daug greičiau.

Mickey-swatch-box

Swatch laikrodis parduodamas ypatingoje dėžutėje (Šaltinis: Hodinkee)


Nuomonė

Šis laikrodis puikiai atspindi veikėją bei jį supantį kontekstą nežiūrint į save rimtai. Ribotos serijos leidimas paminint žinomą personažą, svarbus šiuolaikinio meno atstovas Damien Hirst, viską supanti pop kultūra. Daugelis pažiūrėjęs pagalvos, kad tai – kvailas, vaikiškas sumanymas, tačiau toks pirmasis įspūdis – dalis idėjos. Šiandien laikrodžių gamintojai, industrija yra visiškai atitolus nuo realybės, todėl viena kita jungtis nemaišo.

Swatch komanda sėkmingai jungė populiariąją kultūrą bei žinomus žmones ne vieną dešimtmetį, o tokie kūriniai kaip Spot Mickey patvirtina, jog vis dar sugebama sukurti ką nors unikalaus, subtilaus ir prieinamo kiekvienam. Galbūt tai nebus laikrodis, kuriuo kasdien puošis jo savininkai, tačiau peliukas Mickey tikrai taps įdomia ir patrauklia kolekcijos dalimi.

Vienas laikrodžio dirželis turi Damien Hirst parašą, kitas – jo studijos bei Disney logotipus (Šaltinis: Hodinkee)


Charakteristikos

Swatch laikrodžių kaina: 185 (Spot Mickey) ir 125 doleriai (Spot Mirror Mickey). Diametras taip pat skiriasi – Spot Mickey – 34 mm, Spot Mirror Mickey – 41 mm. Laikrodžiai pagaminti iš plastiko (apyrankės – silikonas), tad atsparumas vandeniui tėra 30 m ( tai reiškia, kad galbūt galite nusiplauti rankas su tokiais laikrodžiais, jokio rimtesnio vandens kontakto). Mechanizmas – kvarcinis (apie juos rašiau šiame straipsnyje)

Bendraukime Kieklaiko facebook!

 

1 Reply įjungti Swatch sveikina Mickey Mouse su 90 gimtadieniu!

Parašykite atsiliepimą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas.