Bill Gates ir jo 50$ vertės Casio laikrodis

Vienas turtingiausių bei protingiausių žmonių pasaulyje ir jo kuklusis Casio laikrodis.

Kontekstas

Prieš kelias savaites,  balandžio antroje pusėje Microsoft įkūrėjas Bill Gates užsuko į Harvardo universitetą pasikalbėti su baigiančiais jo kursą studentais.  Ir nors studijuodamas jis buvo išmestas, galų gale milijardierius gavo garbės teisės laipsnį 2007 metais, praėjus 3 dešimtmečiams po išmetimo.

Vaikščiodamas po universitetą, Bill Gates vizitavo mikrorobotikos ir biodizaino laboratorijas, žiūrėdamas įvairias robotų demonstracijas. Kiek vėliau, atsakinėjo į klausimus ir būtent tuo metu, pasiraitojus rankoves, buvo užfiksuotas jo laikrodis.

bill-gates-casio-laikrodis

Bill Gates atsako į klausimus. Matosi nardymui skirtas Casio laikrodis (Šaltinis: Deployant)


casio-laikrodziai-bill-gates

Bill Gates atsako į klausimus. Matosi nardymui skirtas Casio laikrodis (Šaltinis: Deployant)


Laikrodis iš arčiau:

casio-diver-laikrodis

Casio Quartz Diver 200m WR ant Bill Gates rankos (Šaltinis: Deployant)

Casio staigmena

Tai kas gi yra ant žmogaus, turinčio 91,7 mlrd. dolerių, riešo? Žinoma, tai gali stebinti, tačiau Bill’as (kaip ir buvęs JAV prezidentas B. Obama) nešioja itin paprastus laikrodžius.

Ant jo riešo – Casio Quartz Diver 200m WR, kurio kaina yra maždaug 50 dolerių!

bill-gates-casio-laikrodis

Casio Quartz Diver 200m WR (Šaltinis: Deployant)


Šis Casio skirtas būti vandenyje, nardyti. Metalinis, 44 mm dydžio, laikrodis yra vienas iš klasikinių nardymui skirtų laikrodžių, turinčių 200 m vandens atsparumą, kitus klasikinius nardymo laikrodžio bruožus: vienpusį išorinį sukamą žiedą (uni-directional bezel) laikui po vandeniu matuoti ir prisukamą karūnėlę (screw down crown) tam, kad į mechanizmą nepatektų vandens. Aiškaus dizaino laikrodis turi gerą kvarcinį mechanizmą (apie kvarcinį mechanizmą rašiau čia) ir 3 metus veikiančią bateriją.Šį Casio puošia Kardžuvė (Marlin). Ja japonų bendrovė puošia tik tuos laikrodžius, kurie turi 200 metrų atsparumą vandeniui. Žiūrint į bendrą laikrodžio dizainą ir prisimenant kainą, negaliu rasti nieko blogo. Esu girdėjęs, kad kai kurie pasikeičia apyrankę į patogesnę, bet apart to – visi patenkinti. Tai yra populiarus laikrodis net tarp rimtų kolekcininkų, turinčių šimtatūkstantinius laikrodžius. Vieni juos naudoja kaip kasdienius laikrodžius (internete vadinamus beater watches), kiti – įvairiam sportui. Net ir sugadinus laikrodį, nebus gaila dėl mažos kainos.

Artėjant vasarai ir maudymosi sezonui šis Casio tampa puikiu variantu nenorint išlaidauti. Internetuose šis laikrodis dabar kainuoja apie 46 – 47 $. Tad jei neturite laikrodžio, siūlau išbandyti, nes Bill’o šis Casio nenuvylė. 

Daugiau mūsų mylimų Casio laikrodžių galite pamatyti ir Kieklaiko internetinėje parduotuvėje!

Parašykite atsiliepimą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas.