James Bond laikrodis jubiliejiniame filme – Seamaster 300M

Jubiliejinis – 25-tasis  – agento 007 nuotykis pradedamas filmuoti įvairiose pasaulio vietose. Netrukus galėsime išvysti ne tik naujausią filmo dalį, bet ir fanams ypač svarbias detales, tarkim: ar Omega Seamaster išliks oficialus James Bond laikrodis?

Sudėtinga pradžia

Gan ilgai iš nuogirdų buvo manoma, kad 25-tasis Bond’o filmas artimiausiu metu net nebus pradedamas filmuoti. Pirmiausia prasidėjo debatai, kas turėtų vaidinti britų agentą. Sužinojome, kad Daniel Craig lieka dar vienam filmui. Po kiek laiko filmas netikėtai prarado režisierių – Danny Boyle atsisakė planuoto darbo. Galų gale, komanda rado naują, jauną ir talentingą režisierių Cary Fukunaga, tad galime tikėtis, jog sekanti nuotykio dalis – patikimose rankose.

James_Bond_laikrodis

Daniel Craig su filmavimo komanda Jamaikoje (Šaltinis: Fratello)


Agento įranga

Dėka socialinės medijos bei kadrų iš filmavimo aikštelės Jamaikoje galime iš anksto pamatyti, kokie daiktai bus kitame 007 filme. Vieni svarbiausių kiekvieno filmo akcentų būna automobiliai ir Daniel Craig buvo nufotografuotas vairuojant mėlyną 3 serijos Land Rover Defender džipą. Madą sekantys pastebėjo aktorių dėvintį Vuarnet akinius nuo saulės. Svarbiausias klausimas: kas puoš James Bond’o riešą jubiliejiniame 25 filme? Na, tai bus Omega.

James_Bond_jamaica

Klasikinis Land Rover Defender (Šaltinis: Fratellowatches)


Šiek tiek istorijos

Norint paaiškinti, kaip Omega atsirado ant 007 riešo, reikia sugrįžti šiek tiek atgal. 1987 ir 1989 metų filmai apie James Bond’ą buvo nelabai sėkmingi ir atrodė pasenę, atsiliekantys nuo tuometinio pasaulio tendencijų. Kūrėjai nusprendė pergalvoti viską iš naujo ir 1995-taisiais ekranuose pasirodė ‘Goldeneye’. Tai buvo vienintelis kartas istorijoje, kai pertrauka tarp filmų buvo daugiau nei 3 metai. Slaptuoju britų agentu tapo airių aktorius Pierce Brosnan. Filmas buvo sėkmingas ir dalis jo sėkmės buvo teisinga produktų reklama (product placement). BMW, IBM ir, žinoma, Omega. Aktorius iš Omega manufaktūros gavo Seamaster Diver 300 M – laikrodį, išleistą tik prieš kelerius metus.

Pierce_Omega

Pierce Brosnan filme ‘Goldeneye’ su Omega Seamaster Diver 300M kvarciniu laikrodžiu (Šaltinis: Fratellowatches)


Naujasis Seamaster 300M

Grįžtant į 2018 metų Baselworld parodą, Swatch grupė (kuriai priklauso Omega) pristatė naujus modelius. Pirmasis Seamaster Diver 300M rinkoje pasirodė prieš 25 metus 1993 m. Jubiliejinio laikrodžio modelio reklamai buvo pasirinktas ne kas kitas, o Daniel Craig. Reklamoje Craig’as – po vandeniu, apsirengęs vakariniu kostiumu ir vilkintis Seamaster Diver 300M. Kai kurie sakė, jog tai nuoroda į ateinantį Bondo filmą, kiti piktinosi ir manė, jog 007 reikia geresnio laikrodžio nei Seamaster Diver 300M. Spėlionės dėl to, koks bus kitas James Bond laikrodis pasibaigė tada, kai akylesni pastebėjo Omega vadovo Raynald Aeschlimann Instagramo paskyroje nuotrauką šalia EON Productions durų (kompanija, filmuojanti Bond’o filmus).

James_Bond_laikrodis
James_Bond_Omega

Omega CEO Raynald Aeschlimann prie EON kompanijos durų (Šaltinis: Fratellowatches)


Svarbu paminėti tai, kad 2020 metais, kai bus išleistas naujasis filmas apie slaptąjį britų agentą, sukaks 25 metai Omega ir Bond’o draugystei. Taigi koks tiksliai bus 25-tąjį filmą ir  25 metų bendradarbiavimo sukaktį pažymintis laikrodis?

James_Bond_laikrodis
James_Bond_Omega

Žvilgsnis į naująjį Seamaster 300M (Šaltinis: Fratellowatches)


Seamaster 300M

Nei Omega, nei EON Productions to nepatvirtino, tačiau iš nuotraukų internete galima daug pastebėti. Kai kuriose scenose, Daniel Craig vilkės naujausią Seamaster Diver 300M. Tiksliau – Omega Seamaster Diver 300M Co-Axial Master Chronometer su mesh tipo apyranke. Verta paminėti, kad mesh tipo apyrankės su šiuo laikrodžiu iš Omega gauti negalima ir Bond’o laikrodis neturi datos. Nors nuotraukos neaiškios, tačiau taip pat ant ciferblato kažkas dar nematyto virš 6 valandos – galbūt rodyklės formos ženklas?

Laikrodžių pasaulis su nekantrumu laukia naujų žinių bei nuotraukų apie paskutinįjį Daniel Craig’o 007 vaidmenį – atsiradus naujienoms būtinai pasidalinsiu!

James_Bond_koliazas

Mano darytas koliažas, kaip galėtų atrodyti kitas Bond’o laikrodis remiantis nuotraukomis. Galbūt vietoje datos matoma rodyklė galėtų būti nuorodą į karo metų Ministry of Defence užsakytus laikrodžius?

Parašykite atsiliepimą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas.