Ingeborga Dapkūnaitė – Longines manufaktūros ambasadorė

Turbūt labiausiai pasaulyje žinoma lietuvių kino ir teatro aktorė – Ingeborga Dapkūnaitė – Longines ambasadorė

Kontekstas

Laikrodžių industrijoje ambasadoriai nėra keistas dalykas – įvairios kompanijos turi žinomus žmones, kurie skatina pardavimus ir tampa tam tikrų modelių linijų veidais. Pavyzdžiui Omega turi James Bond’ą vaidinantį Daniel Craig’ą, Richard Mille – Rafael Nadal, Hublot – Usain Bolt, Rolex – Roger Federer (pirmoji ambasadorė turbūt buvo Mercedes Gleitze, apie kurią rašiau čia). Mintį supratot. Įžymybės leidžia lengvai surinkti fanų bei potencialių klientų auditorijas. Juk jei mėgstate Formulę 1 ar 5 kartus ją laimėjusį Lewis Hamilton, būtinai svarstysite apie jo atstovaujamos IWC manufaktūros laikrodžio įsigyjimą. Vartydamas namie besimėtantį Longines produktų katalogą radau Lietuvai puikiai pažįstamą vardą – Ingeborga Dapkūnaitė.

Ingeborga-Dapkunaite-Longines

Ingeborga Dapkūnaitė (Šaltinis: Longines)


Lietuvių aktorė

Nežinau, kaip Longines išsirinko lietuvę, tačiau jų bendradarbiavimas tęsiasi jau 14 metų – nuo 2005. Kompanijos tinklapyje apie Ingeborgą rašoma: ‘Savo šarmu ir švytėjimu Ingeborga Dapkūnaitė užburia kiekvieną. Longines atrado jos natūralią eleganciją ir paprašė aktorės prisijungti prie ‘Elegance’ ambasadorių 2005 metais. Ingeborga gimė Vilniuje, Lietuvos sostinėje. Susižavėjusi teatru nuo mažų dienų ji įstojo į dramos mokyklą kaip galėdama anksčiau. Jos talentas buvo labai greitai pastebėtas tiek buvusioje SSRS, tiek likusiame pasaulyje.’

Longines-Ingeborga-Kieklaiko

Ingeborga Dapkūnaitė ambasadorių fotosesijoje (Šaltinis: Worldtempus)


Jei vis dėlto neteko girdėti apie Ingeborgą, tai glaustai priminsiu: lietuvių aktorė yra vaidinusi su amerikiečių aktoriumi Tom Cruise filme ‘Misija neįmanoma’, ‘Septyneri metai Tibete’ su Brad Pitt’u, ‘Hanibalas: pradžia’ ir daugelyje kitų filmų, serialų bei teatrų. 1985 m. suvaidino klasika tapusiame Ramundo Banionio filme ‘Mano mažytė žmona’. Praėjus keliems metams po Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo, aktorė persikėlė į Hollywood’ą, paskui į Londoną. Ten gyvena ir iki šiol.

Ingeborga-Kieklaiko

Ingeborga Dapkūnaitė Longines fotosesijoje (Šaltinis: Longines)


Le Grande Classique de Longines

Ingeborga yra ‘Elegance’ modelių linijos ambasadorė. Viename kompanijos interviu aktorė sakė, kad Longines yra klasika. Laikrodžių dizainas nėra iššaukiantis ar atkreipiantis dėmesį. Kompanijos pasaulėjauta bei poza rodo, kad laikrodžiai sukurti be didesnių pastangų, viskas ‘švaru’. Tačiau už uždarų durų tokiam jausmui kompanija skiria labai daug pastangų. Žinoma, laikrodžiai yra elegantiški ir gražūs, tačiau didžiąją dalį mūsų draugystės lemia žmonės. ‘Tikiuosi, kad mūsų meilė abipusė’,- teigė aktorė.

Ingeborgos nešiojamas laikrodis yra tikrai elegantiškas. Longines La Grande Classique De Longines (ref. L4.513.0.87.6) – smulkus, 29 mm diametro, primenantis vintažines klasikas. Didžiausias dėmesys skirtas ciferblatui. Deimantiniai valandų žymėjimai ir Mother of Pearl ciferblatas realybėje tikrai traukia pasižiūrėti iš arčiau. Šis laikrodis neturi nei datos, nei sekundinės rodyklės. Mechanizmas – kvarcinis, tačiau tai yra dažnas ir logiškas atvejis moteriškuose laikrodžiuose. Tikslesnis, lengvesnis ir mažiau priežiūros reikalaujantis mechanizmas tinka dailiajai lyčiai. Apyrankė, kaip ir korpusas, plieninė.

Ingeborga-Kieklaiko

Ingeborgos Dapkūnaitės Longines (Šaltinis: Longines)


Smagu turėti lietuvę, atstovaujančią vieną svarbiausių šveicarų gamintojų. Tikiuosi, kad ateityje atsiras ir daugiau tautiečių, kurių pavardės bus tarp žinomiausių manufaktūrų ambasadorių, o rankas puoš puikūs bei kokybiški laikrodžiai. Keli video iš Ingeborgos ir Longines renginių:

Parašykite atsiliepimą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas.