Sudėtingiausias Patek Philippe laikrodis ant Jay-Z rankos

Sudėtingiausias Patek Philippe laikrodis nufotografuotas ant Jay-Z rankos per amerikiečių reperio Diddy jubiliejų.

Kontekstas

Praėjusį savaitgalį muzikantas ir verslininkas Diddy (Sean Combs) surengė įspūdingą vakarėlį minėdamas savo 50-tąjį jubiliejų viloje Los Angeles. Buvo visko: kazino, naktinis klubas, krūva garsenybių draugų, fotoateljė ir tt. Būtent vieta fotografijoms čia ir yra svarbi dalis. Vienoje nuotraukoje Diddy pozavo su Jay-Z, kurioje dėmesį traukia ne gražūs kostiumai ar aplinka, o Jay-Z laikrodis. Reperis draugo gimtadieniui pasipuošė su Patek Philippe Grandmaster Chime ref. 6300G.

Patek-Philippe-laikrodis

Patek Philippe Grandmaster Chime ref. 6300G pastebėtas ant Jay-Z rankos (Šaltinis: Worldtempus)


Modelis 6300G yra antroji „Grandmaster Chime“ versija, išleista 2016 metais. Pirminė (ref. 5175 versija) pristatyta per Patek Philippe 175-tąjį jubiliejų 2014 m. Pristatyta tik 6 vienetų pavidalu, su geltono aukso korpusais ir barokine puošyba. Verta nepamiršti, kad šis modelis – sudėtingiausias Patek Philippe laikrodis gamintojo istorijoje.

Ant Jay-Z rankos nufotografuotas 6300G modelis – kiek konservatyvesnio dizaino – korpusas iš balto aukso su dviem (baltu ir juodu) ciferblatais. Pristatant šį laikrodį (6300G) kaina buvo apie 2,2 mln. JAV dolerių, tad tokio aksesuaro savininkas tikrai gali pasirodyti net ir aukščiausio lygio vakarėlyje.

Keista, tačiau net ir antrinėje (naudotų laikrodžių) rinkoje minėti gamintojo modeliai parduodami už itin įspūdingas sumas – apie 4 mln. JAV dolerių. Šių juodu bei baltu ciferblatais referencijų pagaminta vos daugiau nei dešimt – šiemet juos pakeitė modelis su melsvais ciferblatais. Neseniai nuskambėjęs „Only Watch“ aukcionas pakėlė pačio gamintojo ir šių vienetinių modelių vertę – unikalus 6300A sumušė pasaulio rekordą ir tapo brangiausiu laikrodžiu istorijoje. Apie tai ir kuo ypatingi minėti laikrodžiai plačiau rašiau šiame tekste.

Parašykite atsiliepimą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas.