Lewis Hamilton laikrodis iš IWC Big Pilot kolekcijos

6 kartus Formulės 1 čempionas Lewis Hamilton sukūrė savotišką IWC Big Pilot laikrodį.

Kontekstas

Prieš metus kalbinta Formulės 1 žvaigždė Lewis Hamilton užsiminė, kas nutiktų jei jis galėtų sukurti savo IWC laikrodį. „Raudonas auksas – mano mėgstamiausias (…) Aš labai mėgstu Big Pilot liniją, man patinka didesni laikrodžiai (…) greičiausiai tai būtų amžinasis kalendorius (perpetual calendar) – laikrodis, savo esme mechaniškai kuo sudėtingesnis.“ Panašu, jog po šeštojo pasaulio čempionato ir visiško dominavimo F1 trasose brito idėjos virto realybe – naujuoju IWC „Lewis Hamilton“ Big Pilot’s Perpetual Calendar.

Lewis-Hamilton-laikrodis

IWC “Lewis Hamilton” Big Pilot’s Watch Perpetual Calendar (Šaltinis: Monochrome)


Dizainas

Pripažinkime, naujasis IWC Lewis Hamilton yra išskirtinis. Spalvos – daug ryškesnės nei įprastų Pilot linijos laikrodžių, o medžiagų pasirinkimas kontrastuoja tarpusavyje. Laikrodis didelis, sudėtingas ir charakteringas – panašus į jo kūrėją.


Bazinis šio laikrodžio modelis yra puikiai žinomas IWC Big Pilot’s Perpetual Calendar. Milžiniškas 46.5 mm korpuso diametras ir beveik 16 mm aukštis turi nemažą svorį ant riešo. Mechanizmas bei ciferblatas išlieka originalūs – pakeista tik medžiagų ir spalvų kombinacija sukuria vieną pastebimiausių Big Pilot serijos modelių.

IWC-laikrodžiai-Kieklaiko

Amžinojo kalendoriaus funkcijos iš arčiau.


Korpusui lenktynininkas pasirinko matinės juodos keramikos korpusą, pagamintą iš cirkonio oksido. Kontrastui pilotų laikrodžiams būdinga kūgio formos karūnėlė ir galinė laikrodžio dalis gamintos iš 18k raudono aukso. Apyrankė bei užsegimo dalys taip pat priderintos prie bendro laikrodžio įvaizdžio – bordo spalvos tekstilinė apyrankė dera su juodos keramikos užsegimo dalimi.


 

Lewis Hamilton laikrodis „varomas“ kal. 52615 in-house (manufaktūros gamintu) mechanizmu su Pellaton (žmogus, ištobulinęs IWC automatinius mechanizmus) užvedimo sistema. Šis mechanizmas turi 168 valandų galios rezervą ir (net) 54 brangakmenius (daugiau brangakmenių – sudėtingesnis mechanizmas). Besisukantis apie savo ašį pusmėnulio formos auksinis rotorius turi lenktyninko logotipą. Tai yra specialus ribotas modelio leidimas limituotas 100 vienetų. Kaina – 52 600 eurų. Daugiau detalių – IWC puslapyje.

Nuomonė

Manau, kad šis IWC Big Pilot’s Perpetual Calendar Lewis Hamilton laikrodis yra ne tik įspūdingos lenktyninko karjeros paminėjimas, bet ir puikus bendradarbiavimo pavyzdys. Industrija mačiusi per daug netikusių ir nevykusių kolaboracijų bandant pritraukti naujus klientus. IWC leido Lewis pasireikšti, o britas, išmanydamas ne tik jį remiantį gamintoją, bet ir skirtingas komplikacijas, žinojo ko nori iš laikrodžio tiek mechanikos, tiek dizaino dalyje. Ribotas leidimas bei kaina taip pat suprantami faktoriai – kaip ir Formulės 1 sportas, taip ir specialūs mechaniniai laikrodžiai yra brangus malonumas, skirtas tik keliems.

Apie itin sėkmingą ir 2019 metams skirtą IWC Spitfire kolekciją, kurioje taip pat yra amžinasis kalendorius, skaitykite čia.

Informacija

  • Modelis: Big Pilot’s Perpetual Calendar Lewis Hamilton (ref. IW503002)
  • Diametras: 46.5 mm
  • Aukštis: 15.9 mm
  • Korpuso medžiaga: juoda cirkonio oksido keramika
  • Ciferblatas: bordo raudonas
  • Apyrankė: bordo raudonos tekstilinė su keramikiniu užsegimu
  • Funkcijos: Valandos, minutės, sekundės, galios rezervo indikatorius, amžinasis kalendorius su data, diena, mėnesiu, metais, mėnulio faze šiauriniam ir pietiniam pusrutuliams.
  • MechanizmasAutomatinis IWC 52615 in-house mechanizmas , 7 dienų 168 h veikimo rezervas. 28,800 vibracijų per valandą.
  • Kaina: 52 600 eurų.
  • Ribotas leidimas: 100 vienetų.

Parašykite atsiliepimą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas.