Vacheron Constantin pristato: Overseas Ultra-Thin Perpetual Calendar Skeleton

Detaliausias Vacheron Constantin Overseas

Nuo pat 2016 metų po žymesnio atnaujinimo, Vacheron Constantin Overseas kolekcija papildyta skirtingais modeliais. Nuo World Time funkcijos iki tourbillon’o. Šių metų Watches & Wonders parodoje Vacheron Constantin pristato pirmąją skeletonizuotą modelių liniją. Overseas Ultra-Thin Perpetual Calendar Skeleton turi tas pačias puikias formas kaip ir standartinis amžinasis kalendorius, tačiau akį traukia atviras mechanizmas.

Vacheron-Constantin-laikrodis

VC Overseas Ultra-Thin Perpetual Calendar Skeleton (Šaltinis: WatchesbySJX)


Pristatytas tik rausvo aukso pavidalu (kiti variantai neabejotinai pasirodys ateityje) korpusas siekia 41.5 mm diametrą ir yra tik 8.1 mm aukščio. Naujasis modelis yra žymiai plonesnis nei Patrimony Ultra-Thin Perpetual Calendar, turintis tą patį mechanizmą.

Kaip ir būdinga Overseas kolekcijai, korpusas ir apyrankė yra puikiai dekoruoti poliruotais bei šveistais (brushed) paviršiais.

Vacheron Constantin pristato: Naujasis modelis iš arti (Šaltinis: WatchesbySjx)


Atviras mechanizmas apsuptas minutes žyminčio žiedo. Ciferblatas – permatomas safyras, ant kurio užklijuoti auksiniai valandų žymekliai, dienos, datos bei mėnesio funkcijų žiedai. Mėnulio fazės diskas ties 6 valanda permatomas tik iš dalies, kurio apačioje – auksinis Maltos kryžius.

Visą šį grožį „varo“ kalibras 1120QPSQ/1. Tai – skeletonizuota itin plono mechanizmo 1120 versija. Viršutiniai sluoksniai dengti tamsiai pilku atspalviu – rotorius, mechanizmo tiltai bei pagrindinė plokštė yra visiškai atviri – net mėnesio, datos bei tarpinės dalys skeletonizuotos.

Prabangus-laikrodis

Priekinė ir galinė naujojo VC modelio mechanizmo dalis (Šaltinis: WatchesbySjx)


Amžinojo kalendoriaus modulis buvo kurtas Vacheron Constantin, tačiau bazinis mechanizmas pristatytas Jaeger-LeCoultre dar 1967 metais pavadinimu kal. 920. Įskaitant pilną rotorių, JLC kurto mechanizmo aukštis tėra 2.45 mm (dabar paimkit liniuotę ir pasižiūrėkit, kiek tai iš tikrųjų yra). Kal. 920 buvo pirmųjų Patek Philippe Nautilus ir Audemars Piguet Royal Oak variklis. Nepaisant to, tik Vacheron Constantin ir Audemars Piguet dar dabar gamina šį mechanizmą, įgiję teises skirtingais istoriniais laikotarpiais.

Vacheron-Constantin-laikrodis

Įspūdingas mechanizmas kitoje laikrodžio pusėje (Šaltinis: WatchesbySjx)


Galinėje laikrodžio dalyje per safyrinį kristalą matyti atviras mechanizmas bei Ženevos antspaudas, 22k aukso skeletonizuotas rotorius, turinti Maltos kryžių centrinėje dalyje. Mechanizmas veikia 2.75 Hz dažniu ir turi 40 valandų galios rezervą. Kaip ir kituose Overseas kolekcijos laikrodžiuose, šis mechanizmas yra yra apgaubtas geležiniu žiedu, mažinančiu magnetizmo įtaką.

 

Prabangus-laikrodis

Mechanizmas iš arti (Šaltinis: WatchesbySjx)


Nuomonė

Patek Philippe, Audemars Piguet ir Vacheron Constantin – trijulė dar vadinama šventąja trejybe šveicariškų laikrodžių pasaulyje. PP bei AP turi savo hitus – atitinkamai Nautilus bei Royal Oak ne vienerius metus yra geidžiamiausi laikrodžiai pasaulyje. Atrodo, kad Vacheron tokio hito kaip ir neturi. Nors kai kurių Overseas modelių gauti taip pat neįmanoma, tačiau VC smarkiai atsilieka nuo kitų dviejų manufaktūrų. Galbūt ši modelio linija gali būti tinkamas atsakas skeletonizuotam bei itin populiariam AP RO Openworked ir tapti tinkamu žingsniu kovoje dėl populiarumo viršutiniame ešalone.

Informacija

 • Modelis: Overseas Ultra-Thin Perpetual Calendar Skeleton
   (ref. 4300V/120R-B547)
 • Diametras: 41.5 x 8.1 mm
 • Funkcijos: valandos, minutės, amžinasis kalendorius su mėnulio fazių funkcija
 • Ciferblatas: skeletonizuotas
 • Korpuso medžiagos: rausvas auksas
 • Mechanizmas: automatinis mechaninis 1120QPSQ/1, galios rezervas – 40h.
 • Apyrankė: 18k aukso arba aligatoriaus odos su mėlyna gumine apyranke
 • Kaina: 115 tūkst. JAV dolerių
 • Limituota serija: ne

Parašykite atsiliepimą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas.