Universalus laikrodis kiekvienai dienai – Tissot Gentleman

Puikus dizainas, modernus mechanizmas ir Tissot kaina – ar tai universalus laikrodis kiekvienai savaitės dienai?

Pristatymas

Visi žino, kad Tissot – dažnas laiptelis į brangesnius laikrodžius. Šveicariškas vardas, kokybė, patraukli kaina ir kartais stebinančios detalės. Naujasis Tissot Gentleman – tiesmukiškas laikrodis. Pradinė idėja įkūnija visas minėtas vertybes: padaryti universalų, pakankamai nebrangų šveicarišką laikrodį su geresniais techniniais parametrais nei konkurentai šioje kainų kategorijoje ir panašiu į sunkiai gaunamą laikrodį iš žymiausios pasaulio kompanijos.

Universalus-laikrodis-tissot

Naujasis Tissot Gentleman (Šaltinis: Hodinkee)


Gentleman yra 40 mm diametro laikrodis su juodu, mėlynu ir baltu ciferblatais. Apyrankių pasirinkimai du – odinė arba plieninė. Mechanizmas – 80 valandų galios rezervo Powermatic su iš silikono pagaminta balansine spyruokle. Silikonas geriau atlaiko magnetinių laukų įtaką mechanizmui nei tipinis Nivarox lydinys. Minėtąjį Powermatic mechanizmą Tissot naudoja vis didesnėje modelių gamoje. Ilgesnis galios rezervas ir antimagnetinės mechanizmo dalys asocijuojamos su daug brangesniais laikrodžiais. Originalio modelio versija pasirodė praeitą vasarį ir turėjo kiek kitokias rodykles bei ciferblatą. Korpusas buvo dviejų metalų – aukso ir plieno. Tokia pati modelio versija, kurią matote dabar, egzistavo ir iki šiol – kvarcinio mechanizmo pavidalu.

Tissot-laikrodis

Mėlyno ciferblato Tissot Gentleman versija (Šaltinis: Hodinkee)


Nuomonė

Laikrodžio vertė labai aiški. Tissot teigia, kad dizaino inspiracija – 1960-tųjų gaminti modeliai, tačiau tai daug labiau primena Rolex Oyster Perpetual modelius. Daugelio nuomone tai ir yra labiausiai universalus laikrodis jau daugelį metų. Žinoma, tam tikri dalykai Gentleman modeliuose skiriasi – rodyklės, datos parodymo sprendimas, tačiau bendra estetikos kryptis tikrai pasiskolinta. Laikrodį bus galima įsigyti nuo lapkričio mėnesio, kaina – 775 JAV doleriai.

Rolex-laikrodis

Rolex Datejust (ref. 126300) į kurį linksta naujasis Tissot (Šaltinis: Majordor)


Neneigiu, kad Gentleman linija yra kurta pagal vintažinius Tissot – puiku, kai manufaktūra žiūri į savo, o ne kitų istoriją, tačiau tokiam pareiškimui daugiau pasitikėjimo suteiktų nuotraukos ar paminėtas tikslus modelis. Bet kuriuo atveju kaina pakankamai maža, o vertė pakankamai didelė, kad šis laikrodis atkreiptų į save dėmesį. Jeigu ieškote visur tinkančio, puikiai atrodančio šveicariško laikrodžio už vidutinio telefono kainą, galbūt laikas rimčiau pažvelgti į Gentleman seriją?

Universalus-laikrodis-tissot

Informacija

  • Modelis: Gentleman 
  • Diametras: 40 mm
  • Aukštis: 10.64 mm
  • Korpuso medžiaga: nerūdijantis plienas
  • Ciferblatas: Baltas, mėlynas arba juodas
  • Apyrankė: plieninė arba odinė
  • Funkcijos: Valandos, minutės, sekundės, data
  • Atsparumas vandeniui: 100 m.
  • Mechanizmas: Automatinis Powermatic 80 mechanizmas , 80 h veikimo rezervas. 28,800 vibracijų per valandą.
  • Kaina: 775 JAV doleriai

Parašykite atsiliepimą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas.