Seiko konkursas: susikurk savo Seiko 5 modelį

Itin mylima dėl savo prieinamumo, Seiko 5 serija praeitais metais iš esmės buvo atnaujinta su Seiko 5 Sports. Nuo tada kompanija pristatė skirtingų kolekcijos interpretacijų, tokių kaip Street Fighter V (pagal to paties pavadinimo žaidimą). Dabar skelbiamas Seiko konkursas: bet kas gali tapti naujuoju Seiko 5 dizaineriu.

Seiko-5-laikrodis

Seiko 5 Sports serijos modelis (Šaltinis: WatchesbySjx)


Kontekstas

Prieš kelias dienas Seiko pristatė Seiko 5 Sports Custom Watch Beatmaker – visiems atvirą dizaino konkursą. Tai – virtuali platforma, skirta maišyti, dėlioti ir rinktis iš pagrindinių laikrodžio dalių. Kas iš to? Dizainas, surinkęs daugiausiai palaikymo iš visuomenės, bus realizuotas ir išleistas į gamybą.

Šis kompanijos sukurtas puslapis lyg atsakymas į jau ilgai gyvuojančią modifikatorių bendruomenę, kurie keičia ir suasmenina savo laikrodžius. Konkurse renkamasi iš 5 pagrindinių laikrodžio komponentų: išorinio žiedo, korpuso, ciferblato, rodyklių ir apyrankės.

Bėda ta, kad visi galimi 5 komponentų pasirinkimai yra jau iš egzistuojančių Seiko 5 modelių, tad dizaino įvairovės nėra labai daug. Visais atvejais rezultatas bus jau matytų laikrodžių mišinys – tai nedžiugina – ypač lygininat su egzistuojančia trečiųjų šalių modifikacijų pasiūla.

Nepaisant to, šis Seiko žingsnis yra itin svarbus, leidžiantis entuziastams prisidėti prie dizaino proceso. Tikėtina, kad šis Seiko konkursas nebus paskutinis ir kompanijos fanai galės pasireikšti laisviau.

Seiko-laikrodziai

Seiko 5 Sports serijos modelis (Šaltinis: WatchesbySjx)


Speciali muzika

Būnant platformoje skamba visam procesui pritarianti muzika. Seiko pasikvietė 8 muzikantus, kurie sukūrė 32 muzikos takelius. Vienas iš jų kaskart atsitiktinai parenkamas unikaliam laikrodžio dizainui. Puslapis taip pat rodo visus kūrinius, už kuriuos fanai gali balsuoti ir išrinkti numylėtinį. Nugalėtojo gamyba prasidės kitais metais. Konkursas baigsis 2021 metų sausį. Dalyvauti gali visi norintys adresu seiko5sportsbeatmaker.com

Konkurso puslapis


 

Parašykite atsiliepimą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas.