Rolex laikrodžiai iš Baselworld 2019 parodos

Kasmet likus mėnesiui iki Baselworld parodos visa industrija pradeda spėlioti, ką pristatys didžiausias gamintojas pasaulyje. Žmonės žino, kad Rolex nemėgsta didelių naujovių. Ne išimtis ir šiemet. Visi nauji Rolex laikrodžiai sulaukė kosmetinių pakeitimų.

Pristatymas

GMT-Master šiemet grįžta su keliomis naujomis detalėmis – laikrodis pristatomas balto aukso pavidalu su Meteorito ciferblatu. Klientai myli GMT Pepsi (šis Rolex taip vadinamas dėl raudonos ir mėlynos spalvų ant sukamojo žiedo/bezel). Ištaisę kelias detales, kurios praeitais metais nepatiko pirkėjams, šiemet Rolex grįžta su geresniu modeliu: 40 mm diametro, Cerachrom raudono – mėlyno sukamojo žiedo (bezel), COSC sertifikuotu automatiniu mechanizmu (kal. 3285) ir Oyster tipo apyranke. 

Rolex-laikrodžiai-Baselworld

Naujasis Rolex GMT-Master 2 ref. 126719 BLRO (Šaltinis: Hodinkee)


Nuomonė

Nors šis Pepsi modelis techniškai nesiskiria nuo anų meto modelio, smagu matyti kosmetinius pakeitimus. Meteorito ciferblatas Rolex manufaktūrai taip pat nėra naujiena, tačiau GMT modelyje šis dizainas pristatytas pirmą kartą. Meteoritai yra gan reta ir mistiška medžiaga. Dažniausiai šie ‘dangaus kūnai’ sudaryti iš geležies ir nikelio elementų. Pirmą kartą gamintojas juos panaudojo Daytona ir Datejust modeliams. Kaip jau minėjau, GMT yra keistas pasirinkimas Meteorito ciferblatui, bet šis laikrodis skirtas kelionėms, tad idėja lyg ir aiški.

Rolex-laikrodžiai-baselworld

Naujasis Rolex GMT-Master 2 ref. 126719 BLRO (Šaltinis: Hodinkee)


Informacija

  • Modelis: GMT-Master 2 (ref.  126719 BLRO)
  • Diametras: 40 mm
  • Korpuso medžiaga: Baltas auksas
  • Ciferblatas: Meteorito
  • Apyrankė: Balto aukso Oyster tipo apyrankė su Oysterlock užraktu
  • Mechanizmas: Automatinis Cosc sertifikuotas mechanizmas (kal. 3285), 70 h veikimo rezervas. Rolex turi 10 naujų patentų, susijusių su šiuo mechanizmu, sureguliuotas +2/-2 sek. per dieną
  • Kaina: 36.600 tūkst. Šveicarijos frankų
Rolex-laikrodžiai-Baselworld

Naujasis Rolex GMT-Master 2 ref. 126719 BLRO (Šaltinis: Hodinkee)


 

Parašykite atsiliepimą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas.