NOMOS Glashütte naujiena – Club Sport Neomatik

Moderni Bauhaus estetika – Nomos Gashütte Club Sport Neomatik.

Pristatymas

Naujasis Nomos Club Sport įkūnija viską, ką simbolizuoja ši vokiečių manufaktūra. Gan didelis, 42 mm diametro laikrodis, turintis net 300 metrų atsparumą vandeniui, Superluminova (medžiaga, leidžianti ciferblatui šviesti tamsoje) ir juodas ciferblatas. Primena nardymą vasaros metu. Akį traukia netradicinė, vintažinė tampri apyrankė. Trumpai tariant – šis Nomos skirtas aktyviam laisvalaikiui.

Iš dizaino pusės, tai yra puikus įrodymas, jog nardymui skirtas laikrodis neturi būti masyvus metalo gabalas. Club Sport  išlaiko tradicinę ‘švarią’ Nomos estetiką. Neomatik mechanizmas, esantis šiame laikrodyje, yra ganėtinai plonas. Stebina tai, kad kūrėjai sugebėjo aplink šį mechanizmą sukurti elegantišką korpusą, gylio parametrais prilygstantį kitiems, itin masyviems laikrodžiams.

Nomos-Glashütte-Baselworld2019

Labai elegantiška tampri Nomos Glashütte  Club Sport modelio apyrankė (Šaltinis: Hodinkee)


Nuomonė

Nomos yra visad puikus pasirinkimas mėgstantiems dizainą. Tačiau pristatydami darbinius, kokiam nors veiksmui atlikti skirtus laikrodžius, Nomos atsiranda ne savo teritorijoje. Istoriškai, kompanija susitvarkė su kiekvieno naujo modelio estetika – tai yra manufaktūros pagrindinė ašis. Galiu pasakyti, jog ne išimtis ir šis nardymui skirtas laikrodis – dar viena dizaino sėkmė. Jei Club Sport modeliai jau buvo matyti, tai šio laikrodžio apyrankė tampa tikra pristatymo pažiba.

Nomos-Glashütte-Baselworld2019

Nomos Glashütte Club Sport plieninė apyrankė (Šaltinis: Hodinkee)


Nomos-Baselworld-Kieklaiko

Naujojo modelio ciferblato detalės (Šaltinis: Hodinkee)


Norėdami pasiekti 300 m gylio ribą, inžinieriai ir dizaineriai privalėjo dirbti drauge. Tokios funkcijos, kaip karūnėlės raudona tūbelė, rodanti, kada karūnėlė nėra pilnai prisukta (laikrodžio karūnėlė yra vienintelė mechanizmo dalis, per kurią iš išorės gali pakliūti vanduo). Šviesą skleidžianti medžiaga (lume) ant ciferblato uždengta dideliais plotais, tad matomumui po vandeniu skirtas didelis dėmesys. Mano jau pagirta apyrankė surenkama rankomis ir sudaryta iš 145 dalių. Atrodo tikrai sportiškai, tačiau sugeba išlaikyti bendrą Nomos estetiką. Nomos Club Sport Neomatik – dar vienas akį traukiantis modelįs, kuris žymi gerus ateinančius metus vokiečių manufaktūrai.

Nomos-Baselworld-Kieklaiko
Nomos-Baselworld-Kieklaiko

Informacija

  • Modelis: Club Sport Neomatik (ref.  781)
  • Diametras: 42 mm
  • Korpuso medžiaga: Plienas
  • Ciferblatas: Juodas
  • Apyrankė: rankų darbo plieninė tampri apyrankė iš 145 dalių
  • Funkcijos: Valandos, minutės, sekundės, data
  • Mechanizmas: Automatinis Nomos mechanizmas (kal. DUW 6101), 42 h veikimo rezervas. Dažnis – 3Hz (21,600 vibracijų per valandą).
  • Atsparumas vandeniui: 300 metrų
  • Kaina: 4.060 tūkst. Šveicarijos frankų

Parašykite atsiliepimą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas.