Laikrodžių paroda internetu: Watches & Wonders 2020

Pastaruoju metu dėl neramumų visame pasaulyje vis dažniau pasigirsta šokiruojančių naujienų laikrodžių kampelyje. Iš pradžių Patek Philippe, Rolex bei kiti gamintojai nusprendžia nukelti šių metų kolekcijas. Tada – iš Baselworld pasitraukia du pagrindiniai žaidėjai (tie patys Rolex ir Patek Philippe), paskui juos paseka Chanel, Chopard, po kelių dienų – visa LVMH grupė. Kol didžiausia ir seniausia laikrodžių paroda laidojama, kita skelbia džiugias naujienas: Watches & Wonders (SIHH) bus galima aplankyti internetu.

Kitokia laikrodžių paroda

Watches & Wonders leis pakeisti Ženevos expo sales į kompiuterių ekranus. Platforma turės du pagrindinius tikslus: 1) tai veiks kaip virtuali paroda, kurioje žurnalistai, fanai bei prekybininkai galės pažinti gamintojų naujienas. 2) Tai taps nuolatinių naujienų ir ekspertų komentarų srautu apie esamą situaciją industrijoje. „Fondation de la Haute Horlogerie“ (FHH) – grupė, organizavusi SIHH, dabar – „Watches & Wonders“, paprašė anksčiau dalyvavusių 30 kompanijų kartu sukurti tinklapį šiai progai. Tai – A. Lange & Söhne, Cartier, IWC, Jaeger-LeCoultre ir tt.

W&W laikrodžių paroda startuos balandžio 25 dieną, šeštadienį, 13h Lietuvos laiku. Specialaus puslapio adresas – watchesandwonders.com – turės skirtingus pradinius puslapius kiekvienam gamintojui, kurie pavirs nuotraukų, video ir informacijos galerija. Nuo pirmosios dienos pasirodys kiek daugiau nei 10 gamintojų, prie kurių vėliau prisijungs vis daugiau dalyvių. FHH turės jų pačių kurto turinio: industrijos lyderių interviu, edukacinių tekstų, naujienų apie industrijos būklę ir tt. Ši interaktyvi paroda galėtų tapti puikiu elektroninės komercijos pristatymu, tačiau sezono naujienos dažniausiai pasirodo į vasaros galą, o apie prekybą internetu organizatoriai kol kas neskelbia.

Stengsiuos parašyti apie kuo daugiau naujų laikrodžių savaitės bėgyje parodai prasidėjus. Apie viską plačiau: watchesandwonders.com

Parašykite atsiliepimą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas.