Laikrodžių gamintojai susitiks Ženevoje bendroje parodoje

Bulgari, Breitling ir kiti laikrodžių gamintojai susitiks bendroje parodoje Šveicarijos sostinėje balandžio 26-29 dienomis.

Kontekstas

Po praeitos savaitės „Baselworld“ ir „Watches & Wonders“ (prieš tai buvusios SIHH) parodų atšaukimo dėl koronaviruso epidemijos, dalis manufaktūrų nuspredė pasirodyti jų pačių kurtoje šventėje balandžio mėnesio pabaigoje. Šie gamintojai anksčiau pasirodydavo „Baselworld“ ir „SIHH“ parodose. Prie jų prisijungs Breitling, praeitais metais palikęs didžiąsias muges, taip pat Gerald Genta, kurio vardą 2010 metais įsigijo Bulgari. Bulgari šiemet pasitraukė iš „Baselworld“ dar prieš Šveicarijos vyriausybės oficialų įsakymą nerengti didelio masto švenčių šalyje dėl koronaviruso grėsmės.

Baselworld-laikrodziai

Baselworld pirmą kartą nevyks nuo 1917 metų (Šaltinis: Hodinkee)


„Nepaisant dviejų pagrindinių laikrodžių švenčių nutraukimo, mūsų renginys leis oficialiems atstovams bei žurnalistams, greičiausiai iš Europos, atrasti, komentuoti bei užsakyti naujienas iš šių gamintojų: Breitling, Bulgari, Gerald Genta, Girard-Perregaux, MB&F, Ulysee Nardin, De Bethune ir Urwerk“,- minėjo Bulgari CEO Jean-Christophe Babin. „Šiuo metu kalbamės su dar keliais itin svarbiais vardais industrijoje, tarp kurių – Chopard bei H. Moser & Cie., kurie turėtų pranešti apie dalyvavimą greitu metu. Taip pat yra ir kiti laikrodžių gamintojai, besidomintys mūsų iniciatyva“. Šias naujienas kompanijos vadovas paskelbė per Šveicarijos nacionalinę televiziją.

Laikrodžių-gamintojai-koronavirusas

Bulgari Octo Finissimo chronografas (Šaltinis: Hodinkee)


„Ženevos laikrodžių dienos“ nebus didelis renginys po vienu stogu, organizatoriai siūlo aplinkybėms palankesnį scenarijų. Šventė planuojama decentralizuota ir valdoma kiekvieno iš dalyvių. Ulysse Nardin žada savo Ženevos salone surengti į parodą panašų renginį. Svarbu paminėti, kad Šveicarijos žiniasklaidai buvo patikinta, jog renginys vyks pagal vasario 28 dieną Šveicarijos Vyriausybės išleistus reikalavimus viešiems renginiams koronaviruso epidemijos akivaizdoje. Ženevos kantonas oficialiai sveikina ir palaiko šią iniciatyvą.

Koronavirusas sukėlė paniką laikrodžių pasaulyje dar iki šventinių renginių kalendoriaus pradžios. Išplitęs Kinijoje, kur gyvena svarbi ir didelė dalis nuolatinių prabangos prekių pirkėjų, virusas kelia grėsmę Italijos, Pietų Korėjos, Šveicarijos ir Irano gyventojams. Pranešimas žiniasklaidai, kurį (kaip ir pačią šventę) parengė Bulgari, teigia, kad „Ženevos laikrodžių dienos“ neturi net menkiausių ketinimų pakeisti „Watches and Wonders“ (anksčiau – SIHH) ar „Baselworld“ mugių ilguoju laikotarpiu – tai tik trumpalaikis ir alternatyvus sprendimas šioje besikeičiančioje ir nejaukioje aplinkoje“.

 

Parašykite atsiliepimą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas.