Laikrodžiai moterims: Cartier Baignoire Allongée

Prabangūs Cartier laikrodžiai moterims įgauna naujų dizaino elementų

Pristatymas

Nuo pirmojo manufaktūros laikrodžio 1904 metais, Cartier vardas siejamas su drąsiais, inovatyviais sprendimais nevengiant formų kaitos. Bėgant dešimtmečiams, kompanija pristatė įspūdingų, kartais netradicinių formų laikrodžių, kaip Tank, Crash ar Baignoire modeliai. Laikrodžiai moterims yra viena svarbiausių Cartier krypčių, tad šis Baignoire modelio patobulinimas skirtas būtent joms.

Laikrodžiai-moterims-cartier2

Cartier Baignoire Allongée (Šaltinis: Monochromewatches)


Baignoire ovalo formos laikrodžių kolekcija pirmą kartą pristatyta prieš kiek daugiau nei 60 metų, 1958, tačiau visos kolekcijos pirmines idėjas galima atsekti iki pirmojo ovalo formos laikrodžio. 1912 metais Louis Cartier, žaisdamas su kasdieninėmis formomis, pabandė jas paversti stilingomis. Taip gimė ovalo formos idėja.

Po beveik pusės amžiaus apie 1950, Cartier laikrodininkai archyvuose ieškojo inspiracijos naujam ovalo formos laikrodžiui Baignoire (išvertus prancūziškai reiškiantį vonią) pavadinimu. Po kelių vystymo metų apie 1960 Cartier dizaineriai patobulino formą, ji tapo elegantiškesnė, prašmatnesnė ir puikiai apgaubė riešą. Nuo tada, Baignoire ir Baignoire Allongee kolekcijos reguliariai tobulėjo ir tapo kulto klasika. Tai laikrodžiai moterims, kurios mėgsta parodyti savo individualumą.

laikrodžiai-moterims-cartier3

Cartier Baignoire Allongée (Šaltinis: Monochromewatches)


Nauji elementai

Šiemet Cartier pakeitė Baignoire Alongee modelį iš esmės. Ciferblato grafika – romėniški skaičiai – buvo visiškai pakeisti, o pats ciferblatas įgavo smėlio tekstūros sidabrinę spalvą. Pagrindinis pakeitimas – nauji korpuso elementai. Akį traukiantys trikampio formos geometriniai motyvai atrodo kaip išlenkti dantukai, elementų gausa greitai prikausto dėmesį.

Drąsu ir jautru. Taip galima apibūdinti naujuosius Baignoire Allongee laikrodžius. Korpusas pagamintas iš 18k balto, raudono ar geltono aukso. Pristatomi du dydžiai – vidutinis ir itin didelis (47 mm). Taip pat prekyboje atsiras tik deimantais dengta versija norinčioms viską kilstelti į dar aukštesnį lygį. Mechanizmas – ranka prisukamas 1917 MC. Visas šis komplektas puikiai įkūnija pirmines Louis Cartier vizijas ir Art Deco erą pridedant truputį šiuolaikiškumo.

Informacija

  • Modelis: CARTIER BAIGNOIRE ALLONGÉE
  • Diametras: 48 mm
  • Korpuso medžiaga: Raudonas, baltas, geltonas auksas
  • Ciferblatas: smėlio tekstūros sidabras su romėniškų skaičių grafika
  • Apyrankė: Juodos krokodilo odos
  • Mechanizmas: Rankomis prisukamas mechaninis (kal. 1917 MC), 38 h veikimo rezervas
  • Kaina: 37,600 tūkst. eurų

 

 

Parašykite atsiliepimą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas.