Laikrodis kairiarankiams: IWC Big Pilot’s Right – Hander

Pirmą kartą IWC Big Pilot laikrodis su karūnėle kairėje.

Pristatymas

Tai, ką čia matote, yra klasikinė IWC pilotams skirtos serijos laikrodžio versija. Tik karūnėlė yra kitoje pusėje – tai leidžia lakrodį patogiau nešioti ant dešinės rankos.  Anot IWC, net 40% pilotų yra kairiarankiai (nors bendroje žmonijos populiacijoje iš 10 žmonių – tik 1 kairiarankis), todėl manufaktūra aiškiai išskyrė, jog šis laikrodis – kairiarankiams pilotams. Stilistiškai ir techniškai viskas sudėliota beveik idealiai: pilkšvas ciferblatas su juodais akcentais, plieninis korpusas, in-house IWC mechanizmas ir galios rezervas, galintis atlaikyti 7 dienas.

Naujasis – Right – Hander yra 250 laikrodžių riboto leidimo linija, kurią pirmus tris mėnesius fanai ras tik Prancūzijoje ir Australijoje. Kodėl būtent ten? Sunku pasakyti.

Laikrodis-kairiarankiams-IWC

Tikras laikrodis kairiarankiams (Šaltinis: Hodinkee)


Nuomonė

Man visad patiko Pilot laikrodžių linija. Dažnai (ypač kalbant apie Big Pilot) šie laikrodžiai yra tiesiog per dideli kasdieniam nešiojimui. Nepaisant to – proporcijos – puikiai išlaikytos ir viso to rezultatas – puikus 46.2 mm diametro laikrodis, kurį norėtų nešioti daugelis, tačiau negali. Kodėl Big Pilot tokio didelio diametro? IWC lieka ištikimi aviacijos tradicijai bei istorijai (apie istoriškai didelius pilotų laikrodžius užsiminiau čia).

Laikrodis-kairiarankiams

7 dienų galios rezervo automatinis mechanizmas (Šaltinis: Hodinkee)


Dizainas taip pat labai universalus – plieninis korpusas, dominuoja pilka spalva, istorinė karvės odos apyrankė bei itin didelė karūnėlė. Dažnai ‘dešinei rankai’ skirti laikrodžiai yra universalūs – juos galima nešioti tiek ant vienos, tiek ant kitos rankos. Manau, kad IWC nėjo šiuo keliu ir savo laiką skyrė realiai klientų grupei. Juk tokia milžiniška karūnėlė nebūtų patogi ant kairės rankos. Vienintelis šio laikrodžio kontrargumentas – mažai kam tinkantis 46,2 mm diametras, tačiau jei jūsų laikrodžio ranka – dešinė, o riešas – pakankamas, galbūt laikas skambinti artimiausiam IWC atstovui.

Kiti, mažesni ir itin pasisekę šių metų IWC modeliai aprašyti čia.

Informacija

  • Modelis: Big Pilot’s ‘Right-Hander’ (ref. IW501012)
  • Diametras: 46.2 mm
  • Aukštis: 15.6 mm
  • Korpuso medžiaga: nerūdijantis plienas
  • Ciferblatas: skalūno pilka su juodais vidiniais ciferblatais
  • Apyrankė: karvės odos
  • Funkcijos: Valandos, minutės, sekundės, data
  • Mechanizmas: Automatinis IWC mechanizmas (kal. 52010), 168 h veikimo rezervas. 28,800 vibracijų per valandą.
  • Kaina: 14 200 JAV dolerių
  • Ribotas leidimas: 250 vienetų

Parašykite atsiliepimą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas.