Deimantais puoštas Rolex moterims – Day-Date 36

Deimantais puoštas Rolex, pavadintas ‘Vaivorykšte’, sugrįžta džiuginti moterų!

Deimantais puoštas Rolex

Praeitais metais Rolex pristatė deimantais puoštą Rolex Daytona, kuri susilaukė itin daug kontraversiško dėmesio. 2019 metais ši tendencija tęsiama. Per šių metų SIHH šventę buvo daug ‘vaivorykštės’ temos kūrinių, juos pristatė ne vienas gamintojas: Audemars Piguet, Parmigiani, Richard Mille, apie kurį rašiau čia. Rolex neatsilieka ir grįžta su nauja ‘vaivorykšte’ – šiemet buvo pasirinktas ir pristatytas Day-Date modelis! Palyginus su praeitų metų Daytona chronografu, kuris labiau skirtas vyriškai rankai, šis man (bent iš nuotraukų) patinka daug labiau. Atrodo, lyg laikrodis nėra apkrautas blizgučiais – deimantai tikrai tinka, o ir ciferblato vaivorykštės spalvos nėra iššaukiančios. Kiekvienai ciferblato valandai skirta po skirtingo atspalvio brangaakmenį. Tai ne tik išskiria patį laikrodį, bet ir parodo manufaktūros „raumenis“ dirbant labiau juvelyrikos, o ne laikrodininkystės srityje. Manau, šis deimantais pagražintas Rolex bus mėgtamas damų aksesuaras ateinantiems metams. 

Nors šio laikrodžio pirkėjui mechanizmas nebus svarbus, tačiau šio korpuso viduje yra Rolex kal. 3255. Tai- vienas moderniausių gamintojo mechanizmų, turintis visus paskutinius patobulinimus. Šiuo mechanizmu užregistruota 14 patentų, minėtų atnaujinimų pagalba leidžia laikrodžio galios rezervą padidinti iki 70 valandų.

Rolex Rainbow Day-Date 36 pristatomas trimis medžiagomis: balto, geltono ir raudono aukso pavidalais. Kaina – 124 250 dol. Daugiau informacijos rasite Rolex puslapyje

Rolex-1
Rolex-3
Rolex-4
Rolex-4
Rolex-6
Rolex-2

Parašykite atsiliepimą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas.