Alyvuogių žalsva ir senas naujas Patek Philippe Nautilus 5711

Greičiausiai labiausiai trokštamas laikrodis pasaulyje – Patek Philippe Nautilus 5711 – tapo dar labiau nepasiekiamas, kai gamintojas nutarė nutraukti modelio gamybą. Norėdami tinkamai atsisveikinti su iškeliaujančia linija, PP pristato paskutinę plieninę versiją – su alyvuogių žalsvos ciferblatu.

Pristatomi du modeliai – standartinis 5711/1A-014 bei gamykliškai deimantais puoštas 1300A-001. Tai – pirmas kartas istorijoje, kai Patek Philippe deimantais papildo plieninį vyrišką laikrodį.

Patek-Philippe-Nautilus-5711

Naujas Patek Philippe Nautilus 5711/1A-014 (Šaltinis: WatchesbySjx)


Deimantais puošta versija – ref. 5711/1300A-001 (Šaltinis: WatchesbySjx)


Pirmas įspūdis

Panašu, kad žalia – naujoji mėlyna – ir Patek Philippe tam pritaria. Jau ir taip neįmanomo gauti ref. 5711/1A modelio žaliasis variantas bus rečiausias iš visų trijų (originalaus mėlyno bei balto) ir turbūt labiausiai geidžiamas.

Naujas-Patek-Philippe

Iš esmės, tai tik vizualus atnaujinimas. Korpusas, mechanizmas, apyrankė išlieka nepakitę. Vienintelis pokytis – alyvuogių žalios ciferblatas su ikoniniu horizontaliu dalinimu.

Visa industrija buvo lengvam šoke, kai PP nusprendė nebetęsti šio modelio gamybos. Žinia, kad pasirodys paskutinysis variantas, net tarp visų Watches&Wonders naujienų, sukėlė tikrą siautulį.

Standartinis Nautilus pastaraisiais metais tapo prekybos po stalu simboliu, tačiau jei to nepakanka, yra deimantinė versija. Patek Philippe sureagavo į (iš esmės) visą pop kultūrą, kuri puošė įvairias Nautilus variacijas brangiais akmeninimis. Mano nuomone, ši gamyklinė deimantinė versija puikiai papildo žalsvą ciferblatą kartu išlaikant šveicarišką PP rimtumą.

Naujas-Patek-Philippe-Nautilus-laikrodis

Naujieji modeliai skirti tiems, kurie nori klasikinio Nautilus, tačiau kartu ir kažko kito. Pastarųjų metų problema, kaip jau minėjau, galimybė juos gauti.

Žalsvas pavydas

Nors žali ciferblatai industrijoje – populiarūs – to negalima pasakyti apie Patek Philippe sportinius laikrodžius. Žalsvas ciferblatas – pirmas Nautilus istorijoje. Artimiausia alternatyva iki šio išleidimo buvo khaki žalios Aquanuat modelis, išleistas prieš kelis metus. Palyginimui, žalios kontrastas Nautilus modelyje atrodo smarkesnis dėl kontrasto tarp blizgaus ciferblato apdirbimo ir plieninio korpuso.

Kaip ir ankstesnėse versijose, korpusas, bei apyrankė išlieka nepriekaištingai apdirbti. Anot kompanijos, tai – 55 žingsnių procesas, pakaitomis šlifuojant ir poliruojant įvairias laikrodžio plokštumas.

Patek-Philippe-laikrodis


Patek-Philippe-laikrodis


Patek-Philippe-laikrodis

Naujas Patek Philippe Nautilus 5711 ciferblatas puikiai kontrastuoja su klasikinėmis korpuso bei apyrankės formomis


Net ir forminiai valandų žymekliai pagaminti iš balto aukso – dar vienas argumentas į visą prabangiausio plieninio sportinio laikrodžio diskusiją. Dar vienas smulkus pasikeitimas – naujos versijos datos funkcija turi balto aukso rėmelį aplink.

Prabangus-laikrodis


Prabangus-laikrodis

Korpusas, kaip ir minėjau, išlieka identiškas. Vienas geriausių šio laikrodžių bruožų – 8.3 mm korpuso aukštis. Tam reikalingas itin plonas mechanizmas – kompanijos kal. 26-330 S C, kurio aukštis 3.3 mm. Šis mechanizmas turi 40 h galios rezervą, sustojančios sekundinės rodyklės funkciją reguliuojant laiką (hacking seconds) bei 21k aukso rotorių, matomą per atvirą mechanizmo dangtelį.

Laikrodžio-mechanizmas


Informacija

  • Patek Philippe Nautilus

Ref. 5711/1A-014 (plienas)
Ref. 5711/1300A-001 (plienas su deimantais)

  • Diametras: 40 mm
  • Korpuso aukštis: 8.3 mm
  • Funkcijos: valandos, minutės, sekundės, data
  • Korpuso medžiagos: plienas
  • Mechanizmas: automatinis 26-330 S C
  • Energijos veikimo rezervas: 35-45h
  • Apyrankė: Plieninė
  • Atsparumas vandeniui: 120 m
  • Kaina: plienas – 34,893 JAV dol., plienas su deimantais – 94,624 JAV dol.

Daugiau informacijos rasite Patek Philippe puslapyje

Parašykite atsiliepimą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas.